Aero Minor II 1946 - 1951
_TOGGLE
Hlavní nabídka

_TOGGLE
o uživateli

Vítejte Anonymous

Přezdívka
Heslo

Zápis:
Poslední: Jeepcarrier
Nový dnes: 0
Nový včera: 0
Celkem: 192

Registrovaných on-line:
Registrovaných: 0
Návštěvníků: 8
Bots: 0
tým: 0
Členové on-line:

On-line není žádný člen!

_TOGGLE
Jazycy
Český English

_TOGGLE
KNIHA

První souhrnná publikace o Aero Minor II.
V současnosti je kniha opět rozebrána.
278 stran A4 - Náhled
KNIHA JE ROZEBRÁNA

Pro NewsNapsali o MinoruZ redakčního stolu › Minor léčící
Z redakčního stolu

Minor léčící

Napsal: Rancher den: Úterý Červen 04, 2019 (05:32:49)   (3866 přečtení)
 hodnocení článku: 5

 

Anders Liljegren mi včera poslal WhatsApp. Pár písmen, jedna fotka a přece je v té zprávě obsaženo strašně mnoho. To slovo "strašně" působí jako protimluv, ale "velmi" by bylo velmi nedostatečné.

Ta fotka a pár řádek textu mne prostě zasáhly. Je v nich skryto i to PROČ. Proč tohle vlastně děláme. Děláme to právě kvůli paměti. Generační paměti.

To nemají být velká SLOVA. Naopak!*****************************
The members of our oldtimer motor club were asked If we could show some old cars to the elderly People at a nursing home in my neighborhood. This fellow suddely got his memory back. At first sight he shouted "it is a Minor, I've had one - 19,5 horsepowers". The staff was amazed that he suddely went so vivid.

Členové našeho oldtimer klubu byli požádáni, abychom starým lidem v pečovatelském domě v mém sousedství ukázali nějaká stará auta. Tomuhle chlapíkovi na fotce se okamžitě vrátila paměť. Jakmile auto uviděl, zakřičel "To je to Minor, míval jsem jednoho - 19,5 koní". Zaměstnanci byli ohromeni, že tak rychle ožil.

 

  Printer Friendly Format
 

Stránky o automobilu Aero Minor II. Výroba: LETOV a MOTORLET (Walter) - závody Jinonice a Letňany, Československo, 1946 - 1951 ©2002-2012 Luboš Balcar, Pavel Krbec, Vladimír Nešpor a všichni aktivní uživatelé stránek. Použití jakýchkoliv autorských materiálů, tj. textů i obrázků z tohoto webu je možné pouze se souhlasem a uvedením zdroje - www.minory.cz


Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy