Aero Minor II 1946 - 1951
Community Forums › Vítejte na stránkách › Co kde je, jak se co dělá › Pro ty, kteří neznají dokonale prostředí

Pro ty, kteří neznají dokonale prostředí

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.    This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Printer Friendly Page     Forum Index ›  Co kde je, jak se co dělá

View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rancher
ZASL. MIN.
ZASL. MIN.

Offline Offline
Joined: Jan 28, 2012
Posts: 2589
Location: Brno
PostPosted: Mon Feb 13, 2012 12:55 pm
Post subject: Pro ty, kteří neznají dokonale prostředí

Vítejte na stránkách pro Minory a jejich provozovatele či zatímní renovátory.

Web obsahuje několik skupin informací, z nichž některé jsou statické, bez interakce s uživateli a jiné umožňují jak uživatelské vložení, tak i reakci ostatních.

Fórum
Je rozděleno do několika hlavních skupin, je určeno pro všechny registrované návštěvníky k aktivní účasti a ostatní si mohou číst.
Pokud někdo vznáší dotaz na ostatní, je dobré se pomocí Hledání zjistit, jestli se zde již něco podobného neřešilo, tj. jestli neexistuje už větev problémem se zabývající.
Jinak je princip jasný a známý. K jednotlivým příspěvkům lze přímo z PC vložit obrázek ilustrující diskutovanou věc.
Snažte se, aby tyto obrázky nebyly příliš veliké. 1024 px a 256 kB je schopno zobrazit opravdu vše podstatné. Může se stát, že systém příliš velký obrázek odmítne.

Úprava velikosti obrázků
Každý uživatel počítače i mobilu má možnost použít jeden z mnoha programů na zmenšování na výše uvedené parametry.
Kdo má s touto jednoduchou operací potíže, ať mi napíše SZ.Z fóra, ale i jiných částí, např. i z Menu je možno adresovat jednotlivým členům tzv.
SZ
(Soukromou zprávu) . Tuto zprávu nevidí nikdo jiný. Příchod SZ je avizován tzv. pop-up oknem, nebo si všimnete nové zprávy na počítadle ve Vašem pofilu
Příchozí pošta Nové 1

Na stránkách jsou další dvě místa, kam lze přímo z Vašeho počítače vkládat obrázky.
Galerie
Jednak má každý možnostt si vytvořit vlastní album, ve krterém si může vést obrázkový blog ze života svého auta. K tomu si může vytvořit potřebný počet tzv. Alb s příslušným jménem a každé vybavit textem, který popisuje wocotamgo
Menu : O autech ... Fotoalbum ... Vytvořit / upravit moje galerie a pak Nahrát obrázek
Kromě Galerie jednotlivých uživatelů mohou být otevřena i jiná Alba, např. Hoistorické fotografie atp. Takže si dávejte pozor, kam své obrázky nahráváte.

Garáž
Je určena pro základní pohledy na auto, nebo zatímní vrak a slouží jako jakýsi registr Minorů, který stručně jednotlivá autíčka předtsvuje a dává případné informace o jejich historii.
Je na každém, aby si případně zamaskovat SPZ, pokd to pokládá za nutné, je na každém, kolik toho o autu ví, nebo chce prozradit.
Pokud není číslo motoru, napište např. 123456. Je jasné, že pak je informační hodnota poněkud nižší, ale jde opravdu "jen" o kusy"- Hezké i vrakoidní.
Pro fotografie opět platí velikostní omezení.

Jinak je web zamýšlen tak, aby se minoristé měli kde a s kým případně poradit.
Back to top
View user's profile Visit poster's website Photo Gallery
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.    This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Printer Friendly Page    Forum Index ›  Co kde je, jak se co dělá
Page 1 of 1
All times are GMT + 1 HourJump to:  


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Stránky o automobilu Aero Minor II. Výroba: LETOV a MOTORLET (Walter) - závody Jinonice a Letňany, Československo, 1946 - 1951 ©2002-2012 Luboš Balcar, Pavel Krbec, Vladimír Nešpor a všichni aktivní uživatelé stránek. Použití jakýchkoliv autorských materiálů, tj. textů i obrázků z tohoto webu je možné pouze se souhlasem a uvedením zdroje - www.minory.cz


Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy