Podlaha pod řidičem
-> Karoserie

#1: Podlaha pod řidičem Author: TondaLocation: Zlín PostPosted: Wed Nov 22, 2017 1:19 pm
    ----
Ahojte všichni,
potřeboval bych poradit s vyvařením podlahy. Jedná se o plechy pod sedadlem řidiče viz. foto. V plánu mám vyřezat na každé straně rezavé části u prahů a nahradit je novým dílem. Tunel na středu je v pohodě a hodlám ho zachovat. V tuto chvíli mě napadá otázka na vás, jestli nemá někdo z vás výkres přesných rozměrů tohoto plechu? Nejlepším případě kontakt s doporučením na umělce, který to už dělal. Ale to bych chtěl asi moc =).
Děkuji za jakoukoli pomoc a radu.

#2: Re: Podlaha pod řidičem Author: JaraIILocation: Brno-Husovice PostPosted: Wed Nov 22, 2017 1:25 pm
    ----
Obrat se na Čezetu přes SZ a koukni sem minory.cz/index.php?na...=15&pos=12

#3: Re: Podlaha pod řidičem Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Wed Nov 22, 2017 3:50 pm
    ----
Tondo, dělat výkres této části je těžší a hlavně Idea NEPŘESNĚJŠÍ, jak ji vyřezat a podle toho naohýbat novej kus plechu. Takhle se to nedá dělat. Razz

Vždyť Ti tam nic nechybí. To není tenhle případ (viz obr.)

#4: Re: Podlaha pod řidičem Author: GeorgeCLocation: Osek PostPosted: Tue Oct 30, 2018 2:16 pm
    ----
Ahoj všem Smile
mám hotovou podlahu Minorka a zbylo mě trochu polotovarů na záplaty, nosník pod sedačky, podběhy atd. Tak pokud bude mít někdo zájem, pište. O víkendu se to budu snažit nafotit. Polotovary a použitelné díly za rozum a mustry samozřejmě za odvoz.

#5: Re: Podlaha pod řidičem Author: GeorgeCLocation: Osek PostPosted: Sat Nov 10, 2018 10:47 pm
    ----
Ahoj, foto použitelných záplat, mustrů atd Smile

#6: Re: Podlaha pod řidičem Author: GeorgeCLocation: Osek PostPosted: Sat Nov 10, 2018 10:52 pm
    ----
Další

-> Karoserie

All times are GMT + 1 Hour

Page 1 of 1