Aero Minor Saharou
-> Ad

#1: Aero Minor Saharou Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Fri Feb 03, 2012 4:05 pm
    ----
Klikni a přečteš si Související článek.

Obě knížky o Sahaře se mi podařilo sehnat a rovnou říkám, že mně bolej záda už při čtení Razz

#2: Re: Aero Minor Saharou Author: Dvoutakt PostPosted: Mon Mar 12, 2012 9:19 pm
    ----
Musím se pochlubit, Saharou a pralesem mám podepsanou Elstnerem Smile

#3: Re: Aero Minor Saharou Author: minor8098Location: Praha 17 PostPosted: Thu Feb 03, 2022 9:07 pm
    ----
Jestli by nestálo za úvahu udělat tuto zmínku samostatně jako oddíl, ten FAE by to zasloužil a doplnit dostupnými fotkami z knihy nebo jiných zdrojů Byl bych pro. Také jsem to několikrát četl a když si člověk tu cestu představí - v tehdejším světě a kontextu pouště Sahary - i dnes klobouk dolů.

#4: Re: Aero Minor Saharou Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Sun Feb 06, 2022 8:36 pm
    ----
Dík za námět.
Ono to s těma fotkama z knížky malinko (dost) naráží na autorská práva, ale souhlasím, že pro Minora udělal obrovký kus popularizační práce.
Podumám.

#5: Re: Aero Minor Saharou Author: minor8098Location: Praha 17 PostPosted: Mon Feb 07, 2022 4:57 pm
    ----
OK, chápu, v dnešní době to není jen tak. Ale fakt je, že FAE byl průkopník a vizionář ve své době a porovnat se dá jedině s dvojicí Z+H, ale Minor byl dvouválec a to jak víme je větší výzva - myslím. Díky za info.
Smile

#6: Re: Aero Minor Saharou Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Mon Feb 07, 2022 6:43 pm
    ----
Jo, nejen Elstner se o to pokusil s tímhle autíčkem. Kuk sem.
www.minory.cz/index.ph...ati_letech

a taky sem

www.minory.cz/index.ph...ic&t=27#27

-> Ad

All times are GMT + 1 Hour

Page 1 of 1