miva
-> Přišel jsem mezi Vás

#1: miva Autor: mivaBydliště: Praha 4 OdeslatZaslal: Po Zář 24, 2018 10:57 pm
    ----
Dobrý večer. Zaregistroval jsem se na Vašich stránkách, jelikož jsem koupil minora v téměř hrenovovanem stavu s tim, že jsem minora mel v roce 1987 a bohuzel pri čištění ulic byl odtazen a zcela rozkraden. Myslím, že sešrotován. Tak jsem se vrátil ke staré lásce a chtel bych tuto nedokončenou renovaci dotáhnout do konce. Tak to jen abyste věděl, proč jsem se přihlásil. Chtěl bych se pokusit sehnat chybějící díly a vyjet. Přeji hezký večer a omloivam se za diakritiku píši z ipadu z prace a v tuto chvili nemam pristup k normalnimu pocitaci. Zdravim Vás miva

#2: Re: miva Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Út Zář 25, 2018 2:30 pm
    ----
Takže vítáme a pochlub se, či svěř, co chybí.

#3: Re: miva Autor: JaraIIBydliště: Brno-Husovice OdeslatZaslal: Út Zář 25, 2018 7:36 pm
    ----
Připojuji se k vítání do klubu Minoristů.

#4: Re: miva Autor: aerominorBydliště: Horní Počaply OdeslatZaslal: Út Zář 25, 2018 7:48 pm
    ----
Taktéž zde nového kolegu vítám, zatim čile komunikuje po soukromé linii. Fotky přislíbil na příští týden tak se můžeme těšit.

#5: Re: miva Autor: vintalkoBydliště: Sučany Slovensko / Zlín Česko OdeslatZaslal: Út Zář 25, 2018 8:39 pm
    ----
Vitaj medzi minoristami.

-> Přišel jsem mezi Vás

Časy uváděny v GMT + 1 hodina

Strana 1 z 1