Hledá se dobrovolník
-> Pokec

#1: Hledá se dobrovolník Autor: TondaBydliště: Zlín OdeslatZaslal: St Dub 25, 2018 1:41 pm
    ----
Zdravím všechny!
Protože nejsem tak dobrý jak jsem předpokládal Chechty a nestihnu do 16.6. poskládat a zprovoznit našeho minora, hledám dobrovolníka který by byl ochoten přijet k nám na Vizovicko a svést moji nevěstu na svatební obřad (minorem). Bylo by to 16.6. cca na 2 hodiny. Samozřejmě vše zaplatím a přidám i valašskou rosu! Případní dobrovolníci (jestli se najdou) piště SZ.

Děkuji předem Smíšek

#2: Re: Hledá se dobrovolník Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: St Dub 25, 2018 2:35 pm
    ----
Pokud to nevezme Martin, tak mne napadá jen Vojta...

Rancher po telefonátu :
Tak Vojta je zasekanej zemědělskýma povinnostmama... nemůže.
Další, zatím nečlenský, Minor od UH má na daný termín rodinné povinnosti, Stanislav nemá limuzínu pojízdnou ... Víc mne nenapadá, respektive další neznám osobně.

O důvod víc konečně přijít na kloub tomu, co provedl Google s mapami a proč mi nejede modul map.

#3: Re: Hledá se dobrovolník Autor: MartinBydliště: Brno - venkov OdeslatZaslal: St Dub 25, 2018 3:26 pm
    ----
" svést nevěstu" zní hodně lákavě Klídek Ščástnééé ale v tomto termínu bohužel nemůžu sloužit Smutnej

#4: Re: Hledá se dobrovolník Autor: TondaBydliště: Zlín OdeslatZaslal: St Dub 25, 2018 5:56 pm
    ----
Tak takové rychlé odpovědi jsem nečekal. Dík moc Rancher žes i volal! Takovou iniciativu jsem nečekal Smíšek Když nebude nevadí, nevěsta pojede v Tatře 75 cabrio a já ve velorexu Smíšek Jde převážně o nevěstu, protože minora po jejím dědovi spravujeme a celkem ho chtěla na svatbě. Ale Tatra je taky moc pěkná. Ještě jednou dík!

-> Pokec

Časy uváděny v GMT + 1 hodina

Strana 1 z 1