Aerominorii
-> Přišel jsem mezi Vás

#1: Aerominorii Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Ne Dub 08, 2018 4:48 pm
    ----
Od Pardubic se k nám přidal nadějný Minorář. I přes mladší ročník výroby má něco za sebou!
Tož vitaj!

Z jeho SZ vybírám :
... do září bych měl mít Minora doma, proto sháním prospekty a podobně, budu muset vyřešit regulátor dobíjení, prý se zasekává. Na nějaký sraz bych velice rád vyrazil, ale to spíše až příští rok. Až bude Minor můj a doma určitě přidám foto a informace o něm. Je mi 23 let takže zkušenosti s opravami aut moc nemám, ale hrozně se mi Minor líbí, mám dále další 2 auta a cca 17 motorek.
Nápad Je vidět, že narazil na nějakého vlastně jezdícího Vykřičník

#2: Re: Aerominorii Autor: JaraIIBydliště: Brno-Husovice OdeslatZaslal: Ne Dub 08, 2018 6:28 pm
    ----
Taky tě tu vítám a těším se na foto Mrk

#3: Re: Aerominorii Autor: vintalkoBydliště: Sučany Slovensko / Zlín Česko OdeslatZaslal: Ne Dub 08, 2018 6:33 pm
    ----
Vitaj, to budeš mať minora na popieroch?
Veľa zábavy s minorom prajem. Smíšek

#4: Re: Aerominorii Autor: aerominoriiBydliště: Pardubice OdeslatZaslal: Ne Dub 08, 2018 11:39 pm
    ----
Dobrý den,
minor bude doufejme do září doma, je po renovaci, nějaké oděrky má, vše není podle originál jak má být, ale má veteránské doklady takže by neměl být problém nechat si vystavit doklady na sebe. Fotky dodám až bude doma. Smíšek
Nevím jestli to půjde otevřít ale na ukázku mám třeba kývačku v původním stavu jen zadní světlo je v základovce. Budu rád za jakoukoli pomoc, přeci jen ve 23 letech jsem stále ještě poleno a učím se. Smíšek
www.veteranforum.cz/ph...449590.jpg

#5: Re: Aerominorii Autor: aerominoriiBydliště: Pardubice OdeslatZaslal: Ne Dub 08, 2018 11:42 pm
    ----
Ještě bych chtěl poděkovat za přijetí a přivítání, rád přijedu na nějaký sraz až bude doma. Smíšek

#6: Re: Aerominorii Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Po Dub 09, 2018 5:57 am
    ----
Ta Jawička se bude líbit Jarkovi Posměch kvůli barevné kombinaci. Chong ji jistě ocení taky. Ostatně cestu od Jawy k Minoru zde absolvovalo mnoho lidí.

Jinak, co se týče neoriginalit, to je spíše standard starších renovací, než výjimka. Když bude jak a čím, nahradíš, když ne, budeš předvádět Minora v makro pohledu. Smíšek
I to, že někam přijede Minor, je vzácnost Vykřičník

#7: Re: Aerominorii Autor: Chong OdeslatZaslal: Po Dub 09, 2018 7:10 pm
    ----
Když je tu zmínka o mě... kdepak já měl pořízeného Minora dřív než Jawu. Ovšem Jawa šla dřívěji do ukončené renovace než Minor Smíšek a nakonec šla i do světa. A pár dalších motorek za dobu renovace minora i bylo dokončeno. Ale je to vcelku pochopitelné.. kdo si zkusí zrenovovat auto, tak se renovacím motorek už jen směje. Náš loňskej rekord jsme s Čezetou z hecu dali do kupy komplet generálku Péráka za tři víkendy. Pochopitelně včetně laku a komplet GO motoru. Ale vyjímečně mi byla přivezena kola už vypletená. Což jsem byl rád, protože půlbuben s nestejnoměrně dlouhými dráty jsem dosud nedělal... ikdyž asi bych to dal taky. Tak řekněme úspora času půlden Smíšek Toho péráka jsme v tom fofru nestihli ani nafotit. Ale vydařená byla i 634ka.. fakt luxusní kousek. Z totálních sraček. Nádrž jsem dával do kupy dva měsíce, protože v té době zrovna nikde nebyla k sehnání...

-> Přišel jsem mezi Vás

Časy uváděny v GMT + 1 hodina

Strana 1 z 1