Retro fotky
-> Přišel jsem mezi Vás

#1: Retro fotky Autor: miroussmBydliště: Jilemnice OdeslatZaslal: St Bře 14, 2018 8:50 pm
    ----
Zdravím,

kluci na jiném fóru mi řekli, že by se tu třeba někomu líbily fotky z rodinného archivu, tak je sem dám také.
Minora vlastnili moji prarodiče v letech 61 - 65, druhý Minor na fotkách je jejich známých, se kterými jezdili po výletech. Barva našeho Minora byla něco jako zelená "pacifik" a dodnes babička vzpomíná, že to bylo nejlepší auto, které kdy měli :). Škoda, že asi nikdy nezjistím, jestli některý z nich dožil dnešních dní. Tak příjemné pokoukání.

P.S.: snad jsem to dal do správné rubriky :-).

#2: Re: Retro fotky Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: St Bře 14, 2018 9:03 pm
    ----
Mirouši, díky!
Teď jsem na mobilu, ale zitra fotky nakopíruju i do alba historických fotek, jestli dovolíš.
Moc hezké pokoukání.

#3: Re: Retro fotky Autor: miroussmBydliště: Jilemnice OdeslatZaslal: St Bře 14, 2018 9:15 pm
    ----
Samozřejmě :-).

#4: Re: Retro fotky Autor: aerominorBydliště: Horní Počaply OdeslatZaslal: Čt Bře 15, 2018 3:52 pm
    ----
Moc pěkný.

#5: Re: Retro fotky Autor: JaraIIBydliště: Brno-Husovice OdeslatZaslal: Pá Bře 16, 2018 7:12 pm
    ----
Krásný.
Ty závěsy na oknech měly rodiče taky.

-> Přišel jsem mezi Vás

Časy uváděny v GMT + 1 hodina

Strana 1 z 1