Závesy dverí
Jdi na stránku 1, 2  Další  :| |:
-> Karoserie

#1: Závesy dverí Autor: vintalkoBydliště: Sučany Slovensko / Zlín Česko OdeslatZaslal: Pá Led 12, 2018 11:23 am
    ----
Zdravím slovutnú minoriu pospolitosť ! Smíšek

Mal som drobnú nehodu s minorom Smutnej - otvorili sa mi za jazdy dvere spolujazdca. Plačící nebo nešťastný
Pre vysvetlenie - počas prevozu na odťahovke. Koulení očima

Videl som dve riešenia -
1.) obmedzovač v podobe kusu pevnej látky, alebo kože na spôsob gurtne - jedna časť upevnená na dverách a druhá na ráme
2.) retiazka

Aké máte skúsenosti? Otazník
Prípadne fotka ako to máte na svojich tátošoch vyriešené by potešila. Mrk

#2: Re: vychytávka - obmedzovač otvárania dverí Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Pá Led 12, 2018 3:26 pm
    ----
Teď žádnou fotku v mobilu nenajdu, ale vymyslels lokomotivu. Tam patří koženej řemen!

#3: Re: vychytávka - obmedzovač otvárania dverí Autor: cezetaBydliště: PRG OdeslatZaslal: Pá Led 12, 2018 6:37 pm
    ----
Dorazy jsou už na pantech. Pokud jsou vymačkaný, dá se to podložit.
Bohužel ať děláte cokoliv, trámek kde jsou panty uchycený, se při působení velký síly zkroutí.
Myslím si, že řemen nepomůže, protože se to stejně zkroutí.

#4: Re: vychytávka - obmedzovač otvárania dverí Autor: JaraIIBydliště: Brno-Husovice OdeslatZaslal: So Led 13, 2018 8:36 am
    ----
Já tam mám kožený pásek až se dostanu k mimoru tak nafotím.

#5: Re: vychytávka - obmedzovač otvárania dverí Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: So Led 13, 2018 11:02 am
    ----
Bez tohohle bych protivětrový dveře neprovozval.

#6: Re: vychytávka - obmedzovač otvárania dverí Autor: JaraIIBydliště: Brno-Husovice OdeslatZaslal: So Led 13, 2018 11:39 am
    ----
jo tak to tam mám ale z kůže asi 5mm tlusté.

#7: Re: vychytávka - obmedzovač otvárania dverí Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: So Led 13, 2018 12:28 pm
    ----
To je zkůža!

#8: Re: vychytávka - obmedzovač otvárania dverí Autor: cezetaBydliště: PRG OdeslatZaslal: So Led 13, 2018 1:44 pm
    ----
No chlapci, myslím že takovej omezovač ničemu nepomůže. Ač z kůže, v tenkým plechu ukotven, vyrvat se lehce může.

Nehledě na to že je to u novodobý realizace uchyceno do výplně dveří. Prostě opravte panty tak, aby dveře nešly při otevření do bočního povrchovýho plechu.
To že to takhle udělalo několik lidí, neznamená že je to tak správně. Prostě to bylo nejjednodušší řešení, ale jinak je to nepochopení funkce.
Protivětrový dveře musí být hlavně dobře zaklaplý, aby se neotevřely za jízdy. Když se otevřou, tak to žádnej pásek neudrží.
Toť můj názor. Howgh.

#9: Re: vychytávka - obmedzovač otvárania dverí Autor: vintalkoBydliště: Sučany Slovensko / Zlín Česko OdeslatZaslal: So Led 13, 2018 2:08 pm
    ----
Milan, pozriem sa podrobne na tie dorazy.

Ale kombikovské pánty nemajú dorazy, takže ako by si to riešil tam?

Páni, máte fotku uchytenia toho remeňa aj na druhom konci?

#10: Re: vychytávka - obmedzovač otvárania dverí Autor: JaraIIBydliště: Brno-Husovice OdeslatZaslal: So Led 13, 2018 2:11 pm
    ----
je to stejné jako na dveřích a přišroubované do sloupku

#11: Re: vychytávka - obmedzovač otvárania dverí Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: So Led 13, 2018 2:32 pm
    ----
Je jasný, že to na produkčních vozech nebylo. Stejně tak i ze Spartaka (kde je) vím, že tahle zarážka ušetří mnoho problémů.

Určitě to musí být prošroubovaný do plechu výztuhy dveří, nejen do Sololitu.
Stačí tam udělat dvě dírky a zezadu přivařit matky.
Já na to mám nachystaný jak řemen, tak i ty koncovky.

#12: Re: vychytávka - obmedzovač otvárania dverí Autor: vintalkoBydliště: Sučany Slovensko / Zlín Česko OdeslatZaslal: Ne Led 14, 2018 2:05 pm
    ----
Takže ponajprv dorazy alebo obmedzovače na pántoch -
našiel som v zásobách pánty nemajuvšie ich vylámané -
viď fotka.
Ktovie, aké mám na mojom tudore, mosím kukenzi.

#13: Re: vychytávka - obmedzovač otvárania dverí Autor: vintalkoBydliště: Sučany Slovensko / Zlín Česko OdeslatZaslal: Ne Led 14, 2018 2:25 pm
    ----
Bol som si istý, že ten remeň som niekde videl Vykřičník
A ľaľa ho papľuha Šokován , na mojom kombíku v garáži. Rozpačitý

Naposledy upravil vintalko dne Ne Led 14, 2018 2:38 pm, celkově upraveno 4 krát

#14: Re: vychytávka - obmedzovač otvárania dverí Autor: vintalkoBydliště: Sučany Slovensko / Zlín Česko OdeslatZaslal: Ne Led 14, 2018 2:32 pm
    ----
tu pohľad zvnútra dverí,
je tam plechová lišta ako vypodloženie,
uchytené troma šrúbkami.

#15: Re: vychytávka - obmedzovač otvárania dverí Autor: Chong OdeslatZaslal: Po Led 15, 2018 9:47 pm
    ----
Čezeto, já ti to říkal... má to znaky sekty... ať si pindáš co si pindáš, nikdo tvého slova ani básně neposlouchá Ščástnééé Ščástnééé Tedy snad jen ve Vinttalkovi jsi zasel lehkou pochybnost....

-> Karoserie

Časy uváděny v GMT + 1 hodina

Jdi na stránku 1, 2  Další  :| |:
Strana 1 z 2