Vyšla KNIHA KNIH
Jdi na stránku 1, 2  Další  :| |:
-> Z dílen

#1: Re: Vyjde kniha o Minoru Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Pá Pro 15, 2017 7:51 am
    ----
Tak novorozenec má 1011 gramů, ale se všemi sourozenci váží ve čtyřech krabicích přes padesát kilo.
Takže mám dnes volno jen na to, abych to pobalil a odsmyčel na poštovní úřad.

#2: Re: Vyjde kniha o Minoru Autor: MartinBydliště: Brno - venkov OdeslatZaslal: Pá Pro 15, 2017 9:16 am
    ----
je to žhavá novinka,
že je z Tebe maminka,
přeji Ti vše nejlepší,
k narození miminka
Chechty Posměch Chechty

#3: Re: Vyjde kniha o Minoru Autor: cezetaBydliště: PRG OdeslatZaslal: Pá Pro 15, 2017 9:55 am
    ----
Taky gratulace.

Doufám že ČP nebude postupovat podle hesla: Dnes podáte, zítra ztratíme a měsíc hledáme. Mrk

#4: Re: Vyjde kniha o Minoru Autor: mesersmitBydliště: Brno OdeslatZaslal: Pá Pro 15, 2017 3:59 pm
    ----
Také tátou jako já,tak to gratuluji. I když my máme již měsíc syna Filipa, tak proto jsem se tě ptal na na toho Čavdara. Co příští týden na známém místě že bych si knihu vyzvedl úterý nebo středa?

#5: Re: Vyjde kniha o Minoru Autor: JaraIIBydliště: Brno-Husovice OdeslatZaslal: Pá Pro 15, 2017 7:32 pm
    ----
Gratuluji k novému titulu "spisovatel" Mrk

#6: Re: Vyjde kniha o Minoru Autor: MartinBydliště: Brno - venkov OdeslatZaslal: Pá Pro 15, 2017 10:46 pm
    ----
tak já už čtu Mrk a dovolím si první stručnou recenzi: Je to BOMBA Vykřičník Šokován Vykřičník prostě Kniha s velkým K. díky Vláďo!

#7: Re: Vyjde kniha o Minoru Autor: JaraIIBydliště: Brno-Husovice OdeslatZaslal: Ne Pro 17, 2017 8:27 am
    ----
Tak zabaleno a nachystáno pod stromeček už se těším na 24.12.2017.
To budou vánoce. Ščástnééé

#8: Re: Vyjde kniha o Minoru Autor: RadekBydliště: Holice OdeslatZaslal: Po Pro 18, 2017 6:23 pm
    ----
Kniha mě dnes přišla. Hned jsem knihu prozatím prolistoval a překvapilo mě, jak je obsáhlá a co je tam zajímavých fotek. Těším se jak. bude čas,že se dám dočtení.

#9: Re: Vyjde kniha o Minoru Autor: Dvoutakt OdeslatZaslal: Po Pro 18, 2017 10:17 pm
    ----
Tak knihy jsou doma! Mrk Dekuji vsem za velmi povedenou a obsahlou publikaci. Jednu dostane kamarad zacinajici Minorista, ktereho snad brzy privitam na strankach Minory.cz Smíšek

#10: Re: Vyšla KNIHA KNIH Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Út Pro 19, 2017 7:52 am
    ----
Děkuji všem, kteří mi již sdělili, že knihu dostali, případně umístili svoje první dojmy v kladné polorovině.

Slibuji, že už to vícekrát neudělám.
To balení do obálek byl opruz. Ta svině neklouzavá do tech bublinek nechtěla zalézt. Někomu v obálce zůstal i později vynalezený pomocný papír A4...
Co Vám mám povídat, včetně tisku adres, podacích lístků a archů, jsem strávil s tichou podporou manželky, která mne opravdu jen asi dvakrát přizvala k nějakému úkonu předvánočního úklidu, v mé pracovně, podstatnou část soboty.

Na komplu projel celej Letící delfin, kde se asi čtyřikrát mihne Minor (Zašlapanéhominora) a hned v prvních minutách po havárii letadla zazní věta jednoho z konstruktérů: "Přeřaděj nás na Minory a máme po starostech..."

A to, že to neudělám bohužel splním jen z poloviny. nenapíšu knihu, ale po Novém roce budu rozesílat další dávku, takže ... Zmaten

#11: Re: Vyšla KNIHA KNIH Autor: minorek OdeslatZaslal: Út Pro 19, 2017 9:17 pm
    ----
Náčelníku, je to super! Tak nějak nevím, komu víc poděkovat. Jestli tobě jako autorovi nebo tvé ženě, která ti tolerovala po dlouhé večery fyzickou i duševní nepřítomnost... Komu čest, tomu čest...! A přeber si to po svém Mrk

#12: Re: Vyšla KNIHA KNIH Autor: GeorgeCBydliště: Osek OdeslatZaslal: St Pro 20, 2017 5:45 pm
    ----
Ahoj Smíšek tak jsem dnes stihl minutu před zavřením pošty vyzvednou i tu moji Smíšek Vydržím a rozbalím až 24ho Smíšek Už se těším. Pera od Vintalka dorazily také.
Díky moc ! J

#13: Re: Vyšla KNIHA KNIH Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Čt Pro 21, 2017 7:08 am
    ----
Opravdu si užívám Vaše reakce, které zde zazněly a děkuji za ně. Pro mne jsou to Vánoce rozložené na mnoho dnů Vykřičník
Neberte to jako chlubení, ale kvůli něčemu takovému jsem knížku vlastně psal. Tak dovolte starému ješitovi se s Vámi o tu radost, která přišla jinými cestami, podělit
:
Vlado, dnes dorazila knizka - dakujem velmi pekne - ja viem, ze si vobec nezasluzim byt v tej prvej varke a o to viac si to cenim - ta kniha je nadherna a fakt obdivujem, ze si toto dokazal - a uprimne - je to naozaj ten najkrajsi darcek co budem mat pod stromcekom.

A dakujem aj za venovanie - to z nej robi fakt teda vzacnost Smíšek

Vlado, diky moc este raz a prajem krasne a pokojne Vianoce.
A verim, ze pride este aj doba ked sa stretneme aj osobne.
¨

Kniha došla, dnes jsem ji vyzvedl.
Jsem nadšený ... !!!
nejlepší kniha co mám
Mrk

#14: Re: Vyšla KNIHA KNIH Autor: mesersmitBydliště: Brno OdeslatZaslal: Čt Pro 21, 2017 9:20 am
    ----
Dovol abych se také připojil k zástupu gratulantů a poděkoval. Byl to opravdu heroický výkon a byla to jistě velká výzva. Tato kniha zastínila co do obsahu i formy podle mého názoru publikace, které jsem měl možnost pročíst od jiných nakladatelství. Pečlivá společná práce všech zúčastněných se promítá do podoby knihy, která je drahokamem všech fandů , majitelů i badatelů. Je to třešnička na dortu a možná i návrat ke kořenům řemeslného umění našich dědů a otců. Zároveň pohled pod pokličku a do zákulisí. Který je napsan laskavou formou že ani malá chybička ve slově nemůže zkazit pocity při čtení. které se dostaví. Ty, jenž čtenář prožíval v mládí při čtení Verneovek , Foglarovek a se zatajeným dechem doslova hltal slova, věty, souvětí a těšil se na novou kapitolu, nový příběh. A bylo mu tak nějak smutno s další přečtenou kapitolou jelikož tušil že brzo přijde konec knihy, románu či detektivky. Děkuji také za stránky Minory.cz které existují díky tvému elánu a nadšení pro věc které spojují lidi. A přeji plno elánu do dalších let.

#15: Re: Vyšla KNIHA KNIH Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Čt Pro 21, 2017 11:02 am
    ----
Davide, zaskočil jsi mne. Vlastně ... no, nečtu to se suchýma očima ... Dík!
To Tvé zátiší je opravdu krásné a být větší, tak si z něj udělám péefku!
Ostatně, vlastně jsem ji udělal.

-> Z dílen

Časy uváděny v GMT + 1 hodina

Jdi na stránku 1, 2  Další  :| |:
Strana 1 z 2