Holandský putovní Woody
Jdi na stránku Předchozí  1, 2  :| |:
-> H&N celé auto

#16: Re: Holandský putovní Woody Autor: Chong OdeslatZaslal: Po Úno 12, 2018 10:10 am
    ----
PS už dlouho nutím Čezetu aby sem přihodil nějaké fotky z renovace a on se furt k tomu nemá... Docela jsme si poslední dva měsíce mákli a včera odjela karoserie na svou domovskou adresu k Čezetovi... super zkušenost byla renovace celé výfukové soustavy. Výroba svodů, repliky hlavního tlumiče, zadního vyrovnávacího tlumiče, instalace vlnovce a celkové spasování do auta. Ze starého výfuku zůstala jen příruba na parohy a to jen proto že jsme zapomněli jí vyrobit, tak se odřízla ze starého výfuku a opravila. Zvuk to má nyní perfektní... Já osobně jsem prvně na vlastní ucha slyšel správný a originální zvuk minora. Třeba Čezetu má zpráva vyprovokuje k vystavení fotek Smíšek

#17: Re: Holandský putovní Woody Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Po Úno 12, 2018 12:52 pm
    ----
Tak se motol ozval, o ničem neví, inzerát zmizel, ó, jak jsem moudrý Točící se zloun

#18: Re: Holandský putovní Woody Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Po Úno 12, 2018 1:08 pm
    ----
Chong :
Ranchere, jsi už starej mazák, aby jsi se nechat těmihle lidmi otrávit ne? Smíšek Koneckonců, peníze sice dělají život pohodlnější, ale šťastnější lidi v drtivé většině udělat neumí Smíšek . Vyhrň rukávy a dej se do svého minora, ten pocit obnovy je k nezaplacení, lepší než jen koupit a jezdit....
To si piš, že mám rukávy vyhrnuté. Na dělání se těším jak mladej mazák Chechty
Jinak vše z Tvého povídání podpisuju.

#19: Re: Holandský putovní Woody Autor: JaraIIBydliště: Brno-Husovice OdeslatZaslal: Po Úno 12, 2018 2:58 pm
    ----
Připojuji se k podpisu a plně souhlasím s Chongem.
Jsu rád že jsem to stihl zdokumentovat a vložit sem pro příští generace Chechty

#20: Re: Holandský putovní Woody Autor: mesersmitBydliště: Brno OdeslatZaslal: Po Úno 12, 2018 4:36 pm
    ----
Koukám pánové že ten výfuk který byl jako předloha již asi neexistuje a měl jsem tušení že Rancher bude přihazovat na woodyho.

#21: Re: Holandský putovní Woody Autor: Chong OdeslatZaslal: Čt Úno 15, 2018 7:03 am
    ----
Ahoj msersmite.. kdepak, rozpárali jsme dva (ale určitě ne ten co máš na mysli ty). Jeden můj kde se ukázalo že podlehl kutilovi a sestava byla popřeházená, tak se rozpáral ještě Čezetův a u něj už bylo jasno co je v mém blbě. Překvapilo nás jak zachovalé dokážou být ve výfuku přepážky. Tedy s vyjímkou těch krajních, ty bejvaj převařované a od soli shnilé. Takže příští výroba může počítat pouze s výrobou krajních přepážek (vík) a použití originálních s tím že ostatní segmenty se vyrobí, včetně pláště, nové. Vyráběl jsem 5ks nových přepážek v ruce a byla to docela pakárna. trvalo mi to den vyrobit a druhý půlden vyklepat přesné olemované díry uvnitř přepážek. Potíž s ruční prací je že vznikají tvarové odchylky a ty pak při spasování činí potíže. Super by bylo mít lisovací přípravek na přepážky.. no ale to nás teď už netlačí... Smíšek

#22: Re: Holandský putovní Woody Autor: mesersmitBydliště: Brno OdeslatZaslal: Čt Úno 15, 2018 4:39 pm
    ----
Omlouvám se za sebe. Jen jeden dotaz zda někdy v budoucnu budou výfukové tlumiče či celá sestava výfuku vyrobena a bude se dáti koupit?

#23: Re: Holandský putovní Woody Autor: cezetaBydliště: PRG OdeslatZaslal: Čt Úno 15, 2018 10:04 pm
    ----
Komplet výfukovej systém budeme určitě vyrábět minimálně ještě dvakrát.

Chci snížit pracnost, takže se budou dělat přípravky pro zjednodušení výroby. Když se to podaří, tak asi nějakej kousek vyrobíme navíc. Kdy to bude a jaká bude cena nedokážu dnes odhadnout.

Výfuk kterej se páral, mám nasypanej v igelitce, tedy přepážky a trubky.

-> H&N celé auto

Časy uváděny v GMT + 1 hodina

Jdi na stránku Předchozí  1, 2  :| |:
Strana 2 z 2