F.A.Elstner 70let
-> Pokec

#1: F.A.Elstner 70let Autor: minorek OdeslatZaslal: Ne Říj 29, 2017 8:15 pm
    ----
Myslím, že by bylo vhodné připomenout, že právě včera 28.10.2017 uplynulo již 70. let od startu legendární jízdy F.A.Elstnera - Praha-Cotonau-Praha.Jízdu, kdy došlo s tak malým vozem k tak velkým sportovním výkonům Šokován
Měl jsem to jako minorář někde v podvědomí, že to bylo přibližně ke konci roku 1947, ale po telefonickém rozhovoru s Vintalkem mi to nedalo a šel jsem se podívat do knihy!
Vintalko navrhoval, že by nebylo špatné v budoucnu podniknout nějakou vzpomínkovou jízdu. Tak ve mě trochu oživil toto téma. Říkal jsem mu, že to se svým Minorem (tudorem) letos už asi nestihne, ale kdyby mu někdo půjčil (třeba Chong s Čezetou) svůj zgenerálkovaný podvozek s agregátem, tak by na to mohl hodit tu svoji boudu po GO a vyrazit. Vždyť by ten podvozek klukům jen trošku malinko zajel (cca tak 17 tis. km) a pak jako zánovní spolehlivě opět vrátil.
Hodně jsme se u této myšlenky nasmáli.

#2: Re: F.A.Elstner 70let Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Po Říj 30, 2017 5:53 am
    ----
Děkuji za připomenutí. Je to tak.
Snad nastane den, kdy otočíme klíčkem a ...

Pořad platí to pozvání kamaráda, kterej je na obchodním zastoupení v Maroku Ščástnééé

-> Pokec

Časy uváděny v GMT + 1 hodina

Strana 1 z 1