Vyjde kniha o Minoru
-> Z dílen

#1: Vyjde kniha o Minoru Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Čt Zář 28, 2017 7:54 am
    ----
Tak aerominor to propíchl minory.cz/index.php?na...=6161#6161
Takže odpovídám,
v tomhle na mne kašle. Má na úložišti vše dosud napsané, abych mohl pracovat z vice komplů a nedopsal ani písmenko Zlý nebo uplně šílený .
Takže tu NAŠI knížku musím dopsat sám. A takyžeJO!
Nejpoději začátkem prosince, aby mohla být pod stromečkem, bude k odesláníí. Někdy v listopadu zde bude vystaven objednávkový modul.
Pár ukázek na ochutnání do té doby zveřejním. Ještě Tě, i ostatní spoluautory, čeká nějaké to hledání a focení, ale spíš na vylepšení stávajícího.
Už se to přece jen chýlí k závěru. Vánoce budou! Díval jsem se do kalendáře Posměch

A nad mým psacím stolem visí Damoklův meč. Zmaten

Naposledy upravil Rancher dne Po Říj 02, 2017 7:38 pm, celkově upraveno 1 krát

#2: Re: Vyjde kniha o Minoru Autor: Chong OdeslatZaslal: Pá Zář 29, 2017 10:33 am
    ----
No jen aby tě z produkce tiskárny předvánočně nevyšouply výnosné tituly z edice Harlequin, nebo různá vydání kuchařek Smíšek

#3: Re: Vyjde kniha o Minoru Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Pá Zář 29, 2017 10:41 am
    ----
Hmm. To je vážná připomínka.
Že bych to přejmenoval?
Kuchařka pro minoritní sexuální *) skupiny

...to by mohlo zabrat Posměch
_____
*) se s tema autama stejně jebem... Mrk

#4: Re: Vyjde kniha o Minoru Autor: aerominorBydliště: Horní Počaply OdeslatZaslal: Pá Zář 29, 2017 12:03 pm
    ----
Takže je vlastně dobře, že já potřebuju tři. Smíšek

#5: Re: Vyjde kniha o Minoru Autor: mesersmitBydliště: Brno OdeslatZaslal: Pá Zář 29, 2017 5:26 pm
    ----
Co prezentace na podzimní Motortechně?

#6: Re: Vyjde kniha o Minoru Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: So Zář 30, 2017 1:17 am
    ----
Kdyby byly dnes kniha dopsaná, zkontrolovaná a zadaná do tisku, tak to asi napíšu jinak. Zmaten

#7: Re: Vyjde kniha o Minoru Autor: JaraIIBydliště: Brno-Husovice OdeslatZaslal: So Zář 30, 2017 8:19 am
    ----
To jsem rád že tu knihu dopíšeš a podle ní budeš renovovat Čmeldu.
Už se těším. Ščástnééé

#8: Re: Vyjde kniha o Minoru Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: So Zář 30, 2017 9:20 am
    ----
Jarku, tys zapomněl, že kvůli Tobě budu muset udělat tu verzi pro lidi, co neradi čtou. Tedy omalovánky Posměch .

#9: Re: Vyjde kniha o Minoru Autor: JaraIIBydliště: Brno-Husovice OdeslatZaslal: So Zář 30, 2017 12:38 pm
    ----
No jó já hlava děravá, já zapomněl, ale tak to si zamlouvám čtyři i pro vnuky. Ščástnééé
Doufám že jim tam napíšeš i věnování.

-> Z dílen

Časy uváděny v GMT + 1 hodina

Strana 1 z 1