Jawarobot
-> Přišel jsem mezi Vás

#1: Re: Minor na prodej Autor: JawaRobotBydliště: Sedlčany OdeslatZaslal: Út Srp 22, 2017 7:32 pm
    ----
Dobrý den,
děkuji za přijetí do spolku příznivců vozidel Minor II. Jsem fanda do historických vozidel. Spíše se ale zaměřuji na motocykly: 2x Jawa Robot, Manet 90 Dvoupíst, ČZ 98 ( 1937 ), 3x Stadion S11. Motocykly v předrenovačním stavu: Jawa 250 Pérák, ČZ 175 předválečná, ČZ 98 bezrychlostní z roku 1933, Jawa 550 Pařez. Také mám vozidlo Renault 6TL z roku 1971. Nymí se mi naskytla možnost zakoupit Minora II. Nemám ale žádnou představu, kde se pohybuje cena těchto vozidel. Nerad bych byl před prodávajícím za vydřiducha, ale zrovna tak nechci být za prosťáčka ktarý dá za vozidlo ranec mincí. Vozidlo je po opravě karoserie a mělo by být mechanicky funkční. Též bylo před mnoha lety provedno přečalounění sedaček. Původní majitel ale opravu nikdy nedokončil a vozidlo bylo uskladněno nedoopravené. Za léta skladování jsou nedohledatelné nárazníky a poklice na kola. Chybí středová lišta masky a kapoty a renovátor zadělal šachtice výklopných ukazatelů směru. Místo ních chtěl na blatníky připevnit světelné směrovky.
Poradí mi někdo, kde je cenový střed takového vozidla? Případnému rádci mohu poskytnout snímek předmětného vozidla.
Budu rád za každý podnět k mému rozhodntí o případné koupi.
Zdraví JawaRobot

#2: Re: Minor na prodej Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Út Srp 22, 2017 9:08 pm
    ----
Jawobote, buď vítán do této diagnostické skupiny Posměch
Je mi jasné, že sem fotky ve fázi vyjednáváni nedáš. To chápu.
Także, abych Ti pomohl ve Tvém rozhodování, navrhuji, poslat mi maximum na s440 (&) seznam.cz a my to proberene mimo veřejné fórum. Napiš maximum, co o tom víš.
POZOR! Nejsme odhadci ani překupníci, spíše se budeme snažit Ti odhalit možná rizika, která nemusíš vnímat. Tedy, bude-li je z čeho odezřít.
Ona cena 30 nebo 50 či 80 je vcelku zanedbatelná vůči tomu, co se do toho ještě musí vrazit tak se ozvi.
Nápad Bacha, z jednoho, nebo dvou fotek Ti maximálně řeknem, jakou to má barvu Klídek

#3: Re: Minor na prodej Autor: aerominorBydliště: Horní Počaply OdeslatZaslal: Út Srp 22, 2017 9:53 pm
    ----
Rancher :
Jawobote, buď vítán do této diagnostické skupiny Posměch
Je mi jasné, že sem fotky ve fázi vyjednáváni nedáš. ... Bacha, z jednoho, nebo dvou fotek Ti maximálně řeknem, jakou to má barvu Klídek

S novým kolegou již byl navázán užší kontakt a jedna fotka je.

#4: Re: Minor na prodej Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: St Srp 23, 2017 1:41 pm
    ----
Tak se mi ozval potenciální kolega a vzhledem k tomu, že mu zhavarovalo vložení obrázku, pomohu mu.

#5: Re: Jawarobot Autor: JaraIIBydliště: Brno-Husovice OdeslatZaslal: Pá Srp 25, 2017 5:02 pm
    ----
Jawobote, vítám tě mezi minoristy pěkná barva už jsem podobnou někde vyděl.
Jo už si vzpomínám podobnou mám já Chechty

-> Přišel jsem mezi Vás

Časy uváděny v GMT + 1 hodina

Strana 1 z 1