Minor na prodej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12  :| |:
-> H&N celé auto

#166: Re: Minor na prodej Autor: Dvoutakt OdeslatZaslal: St Led 10, 2018 11:54 pm
    ----
mesersmit :
Oproti tomuto světlu které je na prodej je to levné www.nanovo.cz/cs/jawa

Je to designove nadherne, jen skoda, ze tam neni pouzito sklo. Cena je jaka je Smíšek

#167: Re: Minor na prodej Autor: vintalkoBydliště: Sučany Slovensko / Zlín Česko OdeslatZaslal: Pá Led 12, 2018 11:20 pm
    ----
Sa nám s tými kombíkmi rozsypalo vrece
teraz rok výroby 47
tutoľa -
www.sbazar.cz/jindrabl...bi-rv-1947

#168: Re: Minor na prodej Autor: JaraIIBydliště: Brno-Husovice OdeslatZaslal: So Led 13, 2018 8:33 am
    ----
Jo na Baroš.cz je za 50 000,-
auto.bazos.cz/inzerat/...-MINOR.php
ale žádný foto.

#169: Re: Minor na prodej Autor: mesersmitBydliště: Brno OdeslatZaslal: So Led 20, 2018 3:32 pm
    ----
Dnes jsem byl na prohlídce tohoto auta který se inzeruje, je ne velmi sešlém stavu asi naň pršelo někde a nyní je pod střechou. Výdřeva shnilá plechy dost rezavé hlavně zespodu, díly na něj sou dvojitě což cením jako plus. Výfuk původní, kola nafouklá 5,00-16, střecha se odděluje v místě sváru tj za řidičem. Rok pokud jsem vyděl dobře 1948 na štítku. Kapota nekompletní lehce deformovaná. Sedačky má všechny a ne nejhorší, stropnice potrhaná. Stav vyžadující celkovou renovaci. Jinak celoprosklený model typuji č.6 kdo má knihu Minor aneb ... může si dohledat. Vpředu na místě nárazníku dva diskutované banánky. Vzadu nevím, světla již předělaná. majitel chtěl stavět závodní speciál a kupoval jej kvůli šasi a zároveň sháněl díly. Proto asi ta cena

#170: Re: Minor na prodej Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: So Led 20, 2018 3:56 pm
    ----
Ta škvíra nahoře za kabinou je jen chybějící horní krycí lišta. Kombíky se nahoře nesvařovaly.
Sešroubovaly se rámy kabiny a nástavby přes pružné vložky.
Nahoře se to překrylo kovovým páskem a na bocích trčely ven kedry.
Jinak je škoda, že jsi si nezahrál na zvěda, neofotil štítek a neudělal fotku auta. Mohl být v garáži.

#171: Re: Minor na prodej Autor: los.oBydliště: Hradec Králové OdeslatZaslal: Ne Led 21, 2018 1:35 am
    ----
Výše zmiňovaný kombi od svitav byl před půl rokem ještě u ostravy (http://www.iveteran.cz/inzerat/prodam-aero-minor-kombi-rv-1947/14211)

#172: Re: Minor na prodej Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Ne Led 21, 2018 8:24 am
    ----
Nojo, meseršmit mi sice povídal, že to není ten ostravský, ale ... jeho indikace nárazníků "Vpředu na místě nárazníku dva diskutované banánky. a škvíry ve střeše tomu nasvědčuje.

Tenkrát ho viděl myslím minorek s Vintalkem (to byl ještě za 25 000 Kč) a na můj dotaz, jak vypadá plech zadku... ,že by se případně Čmelda změnil v autobus, jsem dostal velice pesimistickou zprávu o stavu (nejen) této části.

#173: Re: Minor na prodej Autor: mesersmitBydliště: Brno OdeslatZaslal: Ne Led 21, 2018 12:02 pm
    ----
Foto jsem neudělal ale jak se tak dívám,tak se musím omluvit vypadá jako ten ostravský. Barvu jsem zaměnil s krátkým Minorem který se zároveň prodával.

#174: Re: Minor na prodej Autor: vintalkoBydliště: Sučany Slovensko / Zlín Česko OdeslatZaslal: Po Led 22, 2018 4:51 pm
    ----
aero minor sport priamo z Le Mans 1949 Vykřičník Vykřičník Vykřičník
https://auto.bazos.cz/inzerat/84750096/AERO-MINOR-SPORT.php
Cena: 95.000EUR zhruba 2 a pol melóna Kč... Koulení očima Koulení očima Koulení očima

#175: Re: Minor na prodej Autor: JaraIIBydliště: Brno-Husovice OdeslatZaslal: Út Led 23, 2018 3:57 pm
    ----
Tak to je pěkný.

#176: Re: Minor na prodej Autor: aerominorBydliště: Horní Počaply OdeslatZaslal: St Led 24, 2018 12:16 am
    ----
Tak mi něco říká, že se jedná o tohle auto a certifikát. A jméno majitele si taky pamatuju.

#177: Re: Minor na prodej Autor: mesersmitBydliště: Brno OdeslatZaslal: Čt Úno 15, 2018 5:47 pm
    ----
Tak ten Ostravsko Svitavský Minor STW auto.bazos.cz/inzerat/...-KOMBI.php

#178: Re: Minor na prodej Autor: mesersmitBydliště: Brno OdeslatZaslal: Čt Úno 15, 2018 5:49 pm
    ----
Omlouvám se za nedorozumění v počtu stejných fotek.

-> H&N celé auto

Časy uváděny v GMT + 1 hodina

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12  :| |:
Strana 12 z 12