Minor na prodej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další  :| |:
-> H&N celé auto

#136: Re: Minor na prodej Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: So Lis 18, 2017 9:44 pm
    ----
Jo. Je to plus 10% plus 2000km přepravy, ale cena furt fajnová.

#137: Re: Minor na prodej Autor: RadekBydliště: Holice OdeslatZaslal: Ne Lis 19, 2017 5:51 am
    ----
Krásný minor a krásná cena. Za ty prachy se minor + renovace nepořídí, nemluvě o minoru "na zakázku" do kterého by ,vzhledem k jeho stavu a nepůvodnosti ty peníze jistě na opravu padly.

#138: Re: Minor na prodej Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Ne Lis 19, 2017 3:35 pm
    ----
Bohužel máš pravdu.

#139: Re: Minor na prodej Autor: Dvoutakt OdeslatZaslal: Po Lis 20, 2017 7:29 am
    ----
Tak tohle me bude jednou mrzet, stejne jako to, ze jsem ted prodal Minora I.
Jeste vim o jednom kombiku nedaleko na papirech, ale majitele k prodeji nepresvedcim Smutnej

#140: Re: Minor na prodej Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Po Lis 20, 2017 12:10 pm
    ----
Pokud Minor STW zije, tak super!
Ani fotecku by pan nedovolil? Jezdi?

#141: Re: Minor na prodej Autor: Dvoutakt OdeslatZaslal: Po Lis 20, 2017 11:11 pm
    ----
Naposledy jsem ho videl snad pred 10 lety, od te doby se jen obcas zajedu podivat a poptat. Myslim, ze nejezdi a fotku bych snad vyprosil.

#142: Re: Minor na prodej Autor: Dvoutakt OdeslatZaslal: Čt Pro 28, 2017 4:32 pm
    ----
mesersmit :
minor na zakázku ale jakou? auto.bazos.cz/inzerat/...a-1949.php

Tak udajne je k vozidlu faktura, kde je uvedeno, ze se jedna o upravu na zakazku.

#143: Re: Minor na prodej Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Pá Pro 29, 2017 12:14 pm
    ----
Tak to je DŮKAZ!
Já mám fakturu od š105S, že jí měnili kastli za 120L, eMko.
Chechty
Kdybych měl ještě ten bastlcar, taxem mohl být v balíku Koulení očima

#144: Re: Minor na prodej Autor: RadekBydliště: Holice OdeslatZaslal: Pá Pro 29, 2017 1:48 pm
    ----
Na jaře jsem v "Aerovce na zakázku" seděl, tak mě nedá taky něco nenapsat,
neb mě štve kupčení s veterány.

Faktura asi bude z nějakého Kovopodniku, kde v polovině 50 let.
zakázku prováděli... Dedukuji podle zadních světel ze spartaku a
přední mřížky z něčeho ..?

Škoda, že prodávající přiložil jen fotku ze zadku + sedadel a ne toho
krásného motorového prostoru ?
Asi by potenciálního kupce zajímala taky fotka předku a podlahy, když
už by měl zaplatit takovou pálku..

Aerovka má "upravenou" sníženou přední nápravu (prasklé listové péro)a
přetvarovaný pravý přední blatník a nárazník (nabouraný předek) Asi dobový tuning..

Zkrátka v podobném stavu ,potřeby kompletní renovace jsem minora před 7 lety kupoval(bez úpravy předku) za 18 tis.

#145: Re: Minor na prodej Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Pá Pro 29, 2017 7:43 pm
    ----
Tak to je krutý!

#146: Re: Minor na prodej Autor: Dvoutakt OdeslatZaslal: Pá Pro 29, 2017 8:19 pm
    ----
Informaci mi napsal udajny kupujici a s tou fakturou se celou dobu ohanel, bohuzel nic takoveho jsem fyzicky nevidel.
Tak ten stav a prodejni cena 185k je vazne k placi....

#147: Re: Minor na prodej Autor: mesersmitBydliště: Brno OdeslatZaslal: So Pro 30, 2017 6:21 pm
    ----
Já měl info od prodejce že má nabídku 220 tisíc.

#148: Re: Minor na prodej Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: So Pro 30, 2017 8:24 pm
    ----
Asi měl dva zakázkové a teď ještě doprodává toho levnějšího Ščástnééé

#149: Re: Minor na prodej Autor: Chong OdeslatZaslal: So Pro 30, 2017 10:09 pm
    ----
Ahoj, neodolal jsem a podíval jsem se na probíraný kousek... no nejvíc mě pobavilo že je to prý výhodná investice... asi jako že dnes koupím za 185tisíc a za tři roky prodám za půl mega? Ščástnééé Takovej vrak... Ščástnééé

#150: Re: Minor na prodej Autor: mesersmitBydliště: Brno OdeslatZaslal: Ne Pro 31, 2017 4:17 pm
    ----
Mě se celkem líbí. Myslím že s platnými doklady by se do 90 tisíc prodal lehce. Myslím že nejdůležitější zda převládá originální stav plechařiny karoserie plus vybavení a zda se motor shoduje s doklady atd.

-> H&N celé auto

Časy uváděny v GMT + 1 hodina

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další  :| |:
Strana 10 z 14