Kličky
-> H&N-Karoserie

#1: Kličky Autor: aerominor OdeslatZaslal: St Zář 24, 2014 1:21 pm
    ----
pokud někdo sháníte tady je celkem rozumná příležitost: aukro.cz/a39-minor-kli...51106.html

#2: Re: Kličky Autor: aerominorBydliště: Horní Počaply OdeslatZaslal: St Zář 24, 2014 1:33 pm
    ----
Momentálně tam jsou i další věci jako zapalka, startér, dynamo a další droboťina.

#3: Re: Kličky Autor: mesersmitBydliště: Brno OdeslatZaslal: So Čvc 15, 2017 3:01 pm
    ----
Zde klika s koulí pán by chtěl 1200kč a prodává i chladič pravděpodobně Brno. www.iveteran.cz/inzera...ouli/25195

#4: Re: Kličky Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Ne Čvc 16, 2017 5:13 am
    ----
Tech rovných kliček je přehršel. Sám jich můžu poskytnout pár, jestli potřebuješ. Problém jsou ty prohnuté.

#5: Re: Kličky Autor: Chong OdeslatZaslal: Po Čvc 17, 2017 8:55 pm
    ----
Tak pán by chtěl 1200kč? Ščástnééé Tak to mě pobavilo.... přestal jsem tyhle kliky na burzách už i hledat. Neříkám že se jich všude válí kupy, ale pravdou je že kdybych chtěl pár, tak si vyberu nějakou velkou burzu a vrhnu se speciálně na krabice s nápisem "po 20kč", nebo "po 50kč". Není to tak fajnové jako civět na rozprostřené deky s díly, on se u takovéhleho nakupování i člověk ušpiní, ale odhaduji že pak ušetřím okolo 1100kč o které pan JuDr bude chudší Ščástnééé . Netušil jsem že se na židokupectví vrhli už i právníci, asi přišla bída na kozáky Ščástnééé

-> H&N-Karoserie

Časy uváděny v GMT + 1 hodina

Strana 1 z 1