víko kufra(kufru)
-> H&N-Karoserie

#1: víko kufra(kufru) Autor: vintalkoBydliště: Sučany Slovensko / Zlín Česko OdeslatZaslal: St Zář 18, 2013 7:13 am
    ----
Ak si dobre pamätám,
niekto zháňal víko kufra na minora,
jedno sa vyskytuje na aukre
aukro.cz/aero-minor-ii...31055.html

#2: Re: víko kufra(kufru) Autor: MartinBydliště: Brno - venkov OdeslatZaslal: St Zář 18, 2013 8:28 pm
    ----
kdysi jsem o origo zadní kapotě uvažoval (jako alternativu k tomu, co tam mám teď), resp. uvažuju furt. O této na aukru vím a přemýšlím, jestli do toho jít... pokud o to má ale zájem někdo jiný, zde působící, dejte vědět, ať se zbytečně nepřehazujem. Já ji životně nepotřebuju Klídek

#3: Re: víko kufra(kufru) Autor: minorek OdeslatZaslal: Čt Zář 19, 2013 6:27 pm
    ----
Ono se řekne koupím si víko kufru...Ale z vlastní zkušenosti vám mohu povědět, že co kus, to originál... Koulení očima
Takže bez drobných úprav a dopasování se obvykle neobejdete.
Zkoušel jsem víka z různých Minorů (s klikama i bez) na toho svého a nepasuje mi ani jedno!

#4: Re: víko kufra(kufru) Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Čt Zář 19, 2013 6:57 pm
    ----
Kupte si kombíka a máte po starosti Ščástnééé

#5: Re: víko kufra(kufru) Autor: minorek OdeslatZaslal: Čt Zář 19, 2013 9:16 pm
    ----
Rancher :
Kupte si kombíka a máte po starosti Ščástnééé

Nápad nebo valníček.... Chechty A pokud se nudíte, tak třeba medvídka mývala Chechty

#6: Re: víko kufra(kufru) Autor: vintalkoBydliště: Sučany Slovensko / Zlín Česko OdeslatZaslal: Čt Zář 19, 2013 9:45 pm
    ----
Už som to našiel, zháňal to apple_206,
oslovil som ho mejlom,
ale písal že je dosť hrdzavé...
Aby nedošlo k omylu,
nie ten valníček, ani medvedík mýval ale to víko kufru Mrk

#7: Re: víko kufra(kufru) Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Pá Zář 20, 2013 6:06 am
    ----
Obávám se, že tohle víko je podle mne naopak vééélmi libové v porovnání s tím, co mám a co jsem viděl, když jsem je sháněl.
Samozřejmě, pokud to někdo prožene pískovačkou*), bude spodek dost krajkovitý, ale při mechanickém očištění a chemické stabilizaci je ten spodní okraj naprosto zachránitelný.
___
*) i když citlivé ruce s jemným korundem tu první fázi zvládnou líp jak rotační copánkový kartáč.

Jinak jsem překvapen rychlostí applíkovy odpovědi, protože já jsem se jí nikdy nedočkal... a to jsem mu něco nabízel!
_________
Medvídek mýval je uplně nejlepší a uvažuju, že ho seženu výměnou za všechno, co jsem nasyslil Ščástnééé
...si představte, že tohle jsem našel, když jsem hledal obrázek mývala. Jde o prodávanou hračku "přejetý medvídek mýval" Vykřičník Smutnej

#8: Re: víko kufra(kufru) Autor: minorek OdeslatZaslal: Pá Zář 20, 2013 9:40 am
    ----
Rancher má pravdu, při dodržení šetrných technologických postupů je to víko za tuhle cenu opravdu dobrým kusem.
Ale přejetej medvídek mýval je rozhodně lepší... Smíšek

#9: Re: víko kufra(kufru) Autor: MiravanhostinBydliště: Hostín OdeslatZaslal: Čt Úno 20, 2014 10:45 pm
    ----
Mám víko navíc a dveře, překáží.

#10: Re: víko kufra(kufru) Autor: RadekBydliště: Holice OdeslatZaslal: Ne Úno 23, 2014 7:37 am
    ----
Minulou sobotu jsem testoval těsnění víka kufru ze Slovenska.
Těsnění vcelku pasuje, jen se sem tam přihnul lem ve víku vsazení, aby guma
držela.
V podstatě hodnotím jako dobré. Až jednou budu těsnění montovat
do již hotové (olakované) karoserie, tak gumu asi ještě na pár bodech přilepím.

#11: Re: víko kufra(kufru) Autor: mesersmitBydliště: Brno OdeslatZaslal: Čt Čvc 05, 2018 5:27 am
    ----
Vyměním víko kufru s klikami ošetřené v základní barvě v bezvadném stavu za bezklikové také v dobrém stavu.

-> H&N-Karoserie

Časy uváděny v GMT + 1 hodina

Strana 1 z 1