Tapecírung a sedačky
-> H&N-Karoserie

#1: Tapecírung a sedačky Autor: minorek OdeslatZaslal: So Lis 03, 2012 2:49 pm
    ----
Sháním použitelný tapecírung na Minora. Pokud někdo uvažujete nad přečalouněním a máte ten starý relativně použitelný, ozvěte se mi...
Nejlepší by samozřejmě byl celý komplet i se sedačkama. Sedačky doma mám(jsou v dobrém stavu,ale na přečalounění), takže by se to mohlo řešit výměnou.
Nehledám žádný zázrak, klidně si to staré čalounění povyspravím, potřebuju jen ušetřit za čalouníka, jelikož na Minoru nemám vůbec nic !!!
Budu vděčný za každou nabídku, jsem ochoten buď zaplatit nebo vyměnit za cokoliv na Minora.

Děkuji.

#2: Re: Tapecírung a sedačky Autor: mesersmitBydliště: Brno OdeslatZaslal: St Čvc 11, 2018 3:24 pm
    ----
Dotaz jsou to sedačky z Minora? auto.bazos.cz/inzerat/...-Tudor.php

#3: Re: Tapecírung a sedačky Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Čt Čvc 12, 2018 7:44 am
    ----
Přece máš sadu v garáži. Tohle jako sicny na Minora opravdu nevypadá.

#4: Re: Tapecírung a sedačky Autor: mesersmitBydliště: Brno OdeslatZaslal: Pá Čvc 13, 2018 5:47 am
    ----
Zadní nemám.

#5: Re: Tapecírung a sedačky Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Pá Čvc 13, 2018 9:14 am
    ----
Tak jsi Matěj! Měl jsem je v Brně, nabízel jsem Ti je a říkals, žes sedačky koupil a nepotřebuješ... Ach jo. Smutnej

#6: Re: Tapecírung a sedačky Autor: mesersmitBydliště: Brno OdeslatZaslal: Pá Čvc 13, 2018 6:13 pm
    ----
Jo ale přední zadní jsme se bavili že bych je potřeboval jelikož do čmeldy ti nepasovaly.

#7: Re: Tapecírung a sedačky Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: So Čvc 14, 2018 5:45 pm
    ----
Taxem Matěj já Ščástnééé

-> H&N-Karoserie

Časy uváděny v GMT + 1 hodina

Strana 1 z 1