Gumy p.Jansa
Jdi na stránku Předchozí  1, 2  :| |:
-> Podvozek

#16: Re: Gumy p.Jansa Autor: Chong OdeslatZaslal: Pá Úno 02, 2018 5:44 pm
    ----
napadá mě stírací guma stahovacího okna dveří...

#17: Re: Gumy p.Jansa Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Pá Úno 02, 2018 8:26 pm
    ----
A vzhledem k tomu, že jich je několik druhů, tak to pro pár desítek aut a na auto se spotřebuje 1m, tak nikdo nebude vyrábět.

#18: Re: Gumy p.Jansa Autor: vintalkoBydliště: Sučany Slovensko / Zlín Česko OdeslatZaslal: So Úno 03, 2018 1:47 pm
    ----
takisto guma okolo trojuhlníkovoho skla predných dverí.

#19: Re: Gumy p.Jansa Autor: vintalkoBydliště: Sučany Slovensko / Zlín Česko OdeslatZaslal: So Úno 03, 2018 1:53 pm
    ----
Ďalej tie cuplíky - čo sú v -
dvierka okladacej skrinky na palubovke,
dvierka na poistkovej skrinke,
pod dvernými kľučkami -
tie originál nie sú.

#20: Re: Gumy p.Jansa Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: So Úno 03, 2018 5:56 pm
    ----
Ty čuplíky jsou k sehnání.

#21: Re: Gumy p.Jansa Autor: RancherBydliště: Brno OdeslatZaslal: Čt Úno 15, 2018 8:41 pm
    ----
www.essentracomponents...vaci-doraz
Např. na těchto stránkách ... Tohle je příklad. Jsou tam i jiné.

Pokud by to bylo ono, musel by někdo objednat 100 kusů...a pak distribuovat. Míň se nedá koupit.

#22: Re: Gumy p.Jansa Autor: TondaBydliště: Zlín OdeslatZaslal: Pá Úno 16, 2018 8:04 am
    ----
Rancher :
http://ligo.cz/kontakt.html
Přeji Ti trpělivost. Občas je to dlooóuhý proces.
Někdy zas je vyřízeno hned.

Tak gumky jsou doma! cca 14 dní. Sice jsem musel volat ještě jednou, ale přišlo to ( zatím zadarmo, nedal mi číslo účtu a už se s ním nemůžu spojit abych mu to zaplatil....tak doufám že se ozve).
Děkuji za tip!

-> Podvozek

Časy uváděny v GMT + 1 hodina

Jdi na stránku Předchozí  1, 2  :| |:
Strana 2 z 2