Aero Minor II 1946 - 1951
_TOGGLE
o uživateli

Vítejte Anonymous

Přezdívka
Heslo

Zápis:
Poslední: Kublex
Nový dnes: 0
Nový včera: 0
Celkem: 152

Registrovaných on-line:
Registrovaných: 0
Návštěvníků: 5
Bots: 0
tým: 0
Členové on-line:

On-line není žádný člen!

_TOGGLE
KNIHA

První souhrnná publikace o Aero Minor II.
615 Kč + poštovné 85 Kč
278 stran A4 - Náhled
OBJEDNÁNÍ

_TOGGLE
Nesháníte?

Forum › Technika › Motor a převodovka › Motorová brzda
Motorová brzda
... k tomu volant a oba jeho konce
odeslat nové téma    Odpovědět na téma    _PRINTER    Obsah fóra ›  Motor a převodovka

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rancher
ZASL. MIN.
ZASL. MIN.

OdeslatZaslal: So Čvc 07, 2018 9:06 pm
Předmět: Motorová brzda

Vím, že to je trošku nepraktické vzhledem k místu a předčasné pro mne vzhledem ke stavu prací, ale včera jsem se dozvěděl, že je zajistitelné, aby se buď celé auto, nebo aspoň vystrojený podvozek, dostaly na motorovou brzdu a byly změřeny příslušné parametry. V Brně.

Takže se o daný úkon pokusím ... se Čmeldou s jistým časovým posunem. První by tam měl projít můj Spartak hned po prázdninách Smíšek
Brzda je umístěna v jedné technické střední škole a služba je nějak zpoplatněna, ale za tu srandu to stojí.
Jakmile osadím motor na podvozek a vybavím ho CDI přerušovačem, bude možno prověřit jeho fungování.
Dtto nabízím pražákům okolo Chong Eletronic Ltd. ... on se podvozek vejde na přívěs ... Koulení očima Náklady na test jako takový, hradím!

Jde o brzdu válcovou, proto ta nutnost motoru na podvozku, neb celého auta. Otazník Co na to Chong Electronic vývojové oddělení?

Chong
ZASL. MIN.
ZASL. MIN.

OdeslatZaslal: Po Čvc 09, 2018 11:35 am
Předmět: Re: Motorová brzda

Ahoj, s Čezetou se vidím často, řeknu mu jestli do toho půjde. Můj stroj začne reinkarnaci až na podzim, tak u sebe bych to viděl jako předčasné Smíšek .
Zobrazit informace o autorovi Galerie
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma    Odpovědět na téma    _PRINTER   Obsah fóra ›  Motor a převodovka
Strana 1 z 1
Časy uváděny v GMT + 1 hodina

Přejdi na: